Konut Sigortası

Konut Sigortası, evinizi ve eşyalarınızı depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına bir çok riske karşı koruma altına alan sigortalının kendini tam anlamıyla güvende hissetmesini sağlayan ve “kişiye özel” bir sigorta uygulamasıdır.

Evin içinde yaşanamaz hale geldiği ve içerisindeki eşyaların kullanılamaz bir halde deforme olduğu durumlarda;  taşınma, tamir veya enkaz kaldırma giderleri  bütçenizi sarsabilir. Evinizde oluşan hasar kısa zamanda giderilemediği taktirde kiracınız evden taşınmak zorunda kalabilir, siz kira gelirinden mahrum kalabilirsiniz.  Konut Sigortanızın olması bunlara benzeyen  olası risk durumlarında sizin en büyük yardımcınızdır.

Neden Konut Sigortası Almalıyım?

Evi ve eşyaları insanlar için büyük önem taşımaktadır. Doğal ve yapay kişinin mağduriyetine sebep olacak felaketlere karşı önemsediğiniz değerlerinizin koruma altında olması sigorta paketimiz kapsamındadır. Konut Sigorta’mız, tek bir poliçe ile su baskını, yangın, fırtına, deprem, sel gibi pek çok durum için güvenceniz olmaktadır.

Konut Sigortası ile hayatınızı kolaylaştıracak asistans hizmetlerini size ek bir fatura çıkarmadan tamamen ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bu hizmet evinizde oluşabilecek hasar sonucu oluşabilecek elektrik, su, doğalgaz  vb. tesisatların , kapıların, camların tamirindeni sağlık sorunlarında doktor ya da ambulans gönderilmesine, ihtiyaç halinde otel hizmetine ya da felaket anında konutta yaşayan kişilerin kurtarılmasına kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(542)379-1085