Hakkımızda

2007 yılı Ekim ayında ACR Şirketler Topluluğu bünyesinde kurulan ACR Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.; AIG Sigorta, AK Sigorta,Allianz Sigorta,Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta,Eureko Sigorta,Groupama Sigorta, HDI Sigorta,Mapfregenel Sigorta şirketlerinin acenteliklerini yapmaktadır.
 
Siz bizi tanımıyorsunuz. Sabahleyin uyandığınızda günaydın dediğiniz kişiler arasında değiliz. Birlikte hiç yemek yemedik, tatile gitmedik, oturup dertleşmedik. Evinizin adresini biliyoruz ama hiç çayınızı içmeye gelmedik. Nerede oturduğunuzu, arabanızın markasını, evli veya bekar olduğunuzu, çocuklarınızın sayısını, geçirdiğiniz hastalıkları kısacası sizinle ilgili herşeyi biliyoruz.
 
Beraber yemek pişirmesekte, top oynamasakta bizler sizlerin yaşamındaki en zor günlerde yanınızda olmak için varız. Arabanız hasarlandığında, evinize hırsız girdiğinde hatta çocuğunuz ateşlendiğinde hatırladığınız ve arayabileceğiniz size ulaşıp yardım elini uzatan bir dostunuz olalım istiyoruz.
 
Tüm örgütlenmemiz, hizmet anlayışımız sizleri başınıza gelen risklerde yanlız bırakmamak ve yaralarınızı hızlı bir şekilde sarmak için.
 
ACR Sigorta müşterisini ailesi gibi gören bir anlayışla, ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinin bayrağını siz müşterilerimiz için taşımaktadır.
 
AIG Sigorta, AK Sigorta,Allianz Sigorta,Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta,Eureko Sigorta,Groupama Sigorta, HDI Sigorta,Mapfregenel Sigorta ile sahip olduğunuz riskleri tanımak ve bu riskleri eksiksiz kapsayan doğru poliçeler üretmek için varız,
 
Rekabetçi bir anlayışla en doğru olanı size en uygun maliyetle sunabilmek,
Hasar anında ulaşılabilir olmak,
Eksiksiz danışmanlık hizmetlerini hasar öncesi ve sonrasında aynı şekilde verebilmek,
Sizin hep iyiliğinizi isteyen, hissetmesenizde yanınızdan bir dakika ayrılmayan dostunuz olmak en büyük arzumuzdur.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(542)379-1085